NekategoriziranoOBVESTILO O PONOVNEM ZAČETKU TRENINGOV

13/02/2021

Pozdravljeni.

Obveščam vas, da bomo končno ponovno začeli s treningi plavanja v vseh skupinah v PONEDELJEK, 15. 2. 2021, oz. TOREK, 16. 2. 2021.

Termini treningov vašega otroka se kljub reorganizacij samih skupin ni spremenilo. Nekateri bodo od ponedeljka naprej imeli drugega trenerja oz. trenerko. V ta korak smo bili primorani zaradi same situacije okoli COVID-19, ki ni prizanesla nikomur in tudi naš klub je prizadela. So pa vse skupine sestavljene homogeno in po že osvojenem znanju.

Preko aplikacije E-klub sem vam na vaš e-naslov poslal  vse informacije ki jih boste potrebovali za začetek samih treningov, prosim vas, da jih pregledate skupaj s svojim plavalcem/plavalko. V primeru, da e-maila niste prejeli mi prosim sporočite na moj e-naslov: alen.kramar@me.com in vam ga ponovno posredujem.

Predstavljeno je:

  • pravila o obnašanju v samem objektu (merjenju temperature, nošenju zaščitne maske, razkuževanja rok, ohranjanja medsebojne razdalje),
  • razporeditev skupin po garderobah,
  • urniki treningov posameznih skupin,
  • sestava skupin in razpored trenerjev/trenerk,
  • zasedenost bazena.

Tudi v aplikaciji e-klub so že nove skupine tudi s spremembo trenerjev.

Želim vam lep in zdrav vikend in se vidimo v ponedeljek oz. torek.

Alen Kramar – glavni trener PK Radovljica

DODATNE INFORMACIJE

SOCIALNA OMREŽJA

Spremljajte naše aktualne novice preko naših socialnih omrežij.

SPLETNE NOVICE

Prijavite se na naše spletne novice in redno boste obveščeni o vseh klubskih aktivnostih ter o naši storitveni ponudbi.

Powered by Go Outdoors