Obvestilo – SKUPINE 2017/2018

Pozdravljeni,

V nadaljevanju si lahko ogledate skupine za sezono 2017/2018. Točne termine vadbe si lahko od jutri dalje ogledate na strani posamezne skupine.

1.A skupina

trenerka: Urša Potočnik

TJAŠA PINTAR – ZDA
MIHA MARČUN
DOMEN MALI
VAL WOLTE SULA
VID POTOČNIK
MAŠA GOMBOC
VITA GOMBOC
GAJA KRISTAN
KATRIN KRISTAN
MANCA MARČUN
MOJCA MARČUN
EMA PŠENIČNIK
URBAN HOMAN
EMIL JAKUPOVIČ
AJDA TERAN
JANEZ POTOČNIK

 

1.B skupina

trener: Alen Kramar

ROK PEČAR
JAN TOMAN
ŠPELA PERŠE
VITO VODENIK
DARKO ĐURIČ – NIZ
ŽAN POGAČAR

 

2. SKUPINA

trener: Aleš Rebec

MAŠA ARNEŽ
ZALA PIA BIČEK
TINA DOLINAR
GIA GARTNER
MARUŠA JENKOLE
JAN LOVIČ
MITJA MRAK
LANA NAUMOVSKA
PRIMOŽ PETERNEL
NEJC PŠENIČNIK
RAFAELA RABIČ
TINKARA URBANČIČ
ZARJA IVANČIČ
PATRIK JAGODIC

 

3. SKUPINA

trener: Anže Pretnar

TEVŽ SMOLNIKAR
MAJ ŠUMI BRANILOVIČ
LUKA GOLC
TILEN ŠTRIBL
NEJC NOVOSEL
ANŽE DOLENC
ANŽE LUŽNIK
TINKARA LIPOVEC
PETRA FRELIH
NEJA RAZBORŠEK
EMA ŠTEFELIN
LANA MAHER
KATJA OBLAK
VID ŠUMI BRANILOVIČ
KATJA RAZBORŠEK

 

4. SKUPINA

trener: Anže Pretnar

IZA LUKAN
LOVRO KOBILICA
LOVRO TERSEGLAV
INA SEKNE
GAJ NEČIMER
LUKA ŽIGA GROS
ASJA KEMPERLE
AJDA ŠTEFELIN
LARA BRUMEN
JONATAN BRUMEN
MARK FERBEŽAR
VAL NOVAK ZUPANC
GABER ROBIČ
JAN WALAND
NEŽA ŠPITALAR
MANCA KOŠIR

 

5. SKUPINA

trener: Alen Kramar

TARA RADOČAJ
LANA RADOČAJ
MEDA POLANČEC
TJAŠA BENČINA
LUČKA NOVAK
MARCELA LUŽNIK
MAŠA MALI
EMA DONOŠA
DAN NOVAK
OGNJEN UROŠEVIČ
MAJA KUHAR
MAJA MIHELIČ
EMRAH HAJDAREVIČ
ANDRAŽ TERSEGLAV
JANEZ KUNČIČ
NIKA ROGELJ
AJDA DONOŠA
MARKO HEVČUK

 

 

6. SKUPINA

trener: Aleš Rebec

IVANO SABALIČ
ŽIGA ROZMAN
ANNA POPOVA
MARCEL ROZMAN
PATRIK ROZMAN
LANA REBOLJ ZVONAR
VITAN DOLAR ČELESNIK
TIA JUSTIN
MAJA BENKO
JAKOB ZALAR
ANDRAŽ MIHELČIČ
LAN KUROŠ
KATJA ARIH
MATIC JELENC
TIAN ROZMAN
FILIP MILENKOVIČ
ALJAŽ SRPAK
SARA ŠTETNER

 

7. skupina

vaditeljica: Ana Vidic

ROK KAČAREVIČ
ANA KAČAREVIČ
ŽANA TURNŠEK
NEJC STERGAR AVBELJ
VALENTIN KEMPERE
VID GARTNER
ANDRAŽ KRAŠEVEC
GAJA ZUPAN
MIA MARIA MINCU
BRINA ČEH ZEBEC
MAJ DOMINIK
NEJA NOČ
MATIC STERGAR AVBELJ

 

8. skupina

vaditeljica: Ana Vidic

GAL JUSTIN
TJAŠA ROZMAN
NEJC ROZMAN
ADJEN SKENDEROVIČ
ALEKSANDRA LESNIČAR
GAŠPER ČOP
ELINA HAMULIČ
DIANA SCORPAN
EVA GOLC
JAN JELOVČAN
JON MATIJA MINCU
ELENA MINCU
NEJA OBLAK
SOFIA ASHER
JURIJ OREL
ROK OREL
VORANC ODAR
MARCEL ??

 

 

 

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja