Skip to content

EP – 50m bazeni

NASTOPI PK RADOVLJICA NA EP V 50 M BAZENIH

 

31. Evropsko prvenstvo v 50m bazenih

Berlin, 18. – 24. avgust 2014

11. m Klinar Anja 200m delfin

11. m Perše Špela 800m prosto

12. m Žbogar Robert 200m delfin

17.m Perše Špela 1500m prosto

28. m Žbogar Robert 50m delfin

37.m Klinar Anja 100m prosto

37.m Žbogar Robert 100m delfin

30. Evropsko prvenstvo v 50 m bazenih

Budimpešta, 5. – 15. avgust 2010

 

  4. m Klinar Anja   400 m mešano

  7. m Slovenija (Ž) 4 x 200 m prosto

  9. m Isakovič Sara   100 m delfin

13. m Isakovič Sara   200 m delfin

Štafeta 4 x 200 m prosto (ž): Isakovič Sara, Klinar Anja in Cesar Nina (ter Bežan Urša).

Evropska prvenstva v 50-m bazenih

(najboljši izidi PK Radovljica)

  

  1. m                Sara Isakovič                200 m prosto                        Eindhoven 2008

  2. m                Alenka Kejžar                200 m prsno                        Madrid 2004

  3. m                Alenka Kejžar                200 m mešano                Berlin 2002

  3. m                Anja Klinar                        400 m mešano                Madrid 2004

  4. m                Anja Klinar                        400 m mešano                Budimpešta 2010

  6. m            Babič, Isakovič, Klinar        4 x 200 m prosto          Madrid 2004

  6. m            Anja Klinar                    400 m mešano             Eindhoven 2008

  7. m                Alenka Kejžar                200 m hrbtno                        Berlin 2004

  7. m                Luka Turk                        1500 m prosto                Budimpešta 2006

  8. m                Nataša Kejžar                100 m prsno                        Carigrad 1999

  8. m                Alenka Kejžar                200 m mešano                Carigrad 1999

  8. m                Nataša Kejžar                  50 m prsno                        Helsinki 2000

  8. m                Anja Klinar                        200 m mešano                Madrid 2004

  8. m                Sara Isakovič                200 m prosto                        Budimpešta 2006

  8. m                Sara Isakovič                100 m prosto                        Eindhoven 2008

  8. m                Sara Isakovič                100 m delfin                        Eindhoven 2008

  8. m                Teja Zupan                        1500 m prosto                Eindhoven 2008