Skip to content

SP – 50m bazeni

NASTOPI PK RADOVLJICA NA SP V 50 M BAZENIH

 

Svetovno prvenstvo v 50 m bazenih

Šanghaj (Kitajska), 24. –  31. 07. 2011

 

12. m                                    Anja Klinar                                      400 m mešano

15. m                                    Sara Isakovič                          200 m prosto

15. m                                    Robert Žbogar                        4 x 100 m prosto

21. m                                    Robert Žbogar                          200 m delfin

22. m                                    Anja Klinar                                      200 m delfin

24. m                                    Maja Cesar                                    1500 m prosto

31. m – Sara Isakovič (100 m prosto), 33. m – Sara Isakovič (100 m delfin).

Svetovna prvenstva v 50-m bazenih

(najboljši izidi PK Radovljica)

 

  5. m          Sara Isakovič          200 m prosto               Montreal 2005

  7. m                Sara Isakovič                200 m delfin                        Melbourne 2007

  9. m                Urša Slapšak                  50 m delfin                        Fukuoka 2001

11. m                Alenka Kejžar                200 m hrbtno                        Barcelona 2003

11. m                Anja Klinar                        200 m mešano                Montreal 2005

11. m                Anja Klinar                        400 m mešano                Montreal 2005

11. m                Luka Turk                        800 m prosto                        Melbourne 2007

12. m                Alenka Kejžar                200 m mešano                Barcelona 2003

12. m                Sara Isakovič                100 m delfin                        Melbourne 2007

12. m                Luka Turk                        1500 m prosto                Melbourne 2007

12. m                Anja Klinar                        400 m mešano                Šanghaj 2011

13. m                Anja Klinar                        400 m mešano                Melbourne 2007

13. m                Sara Isakovič                200 m prosto                        Rim 2009

14. m                Isakovič, Klinar, Ovsenik        4 x 200 m prosto                Montreal 2005

14. m                Anja Klinar                        400 m mešano                Rim 2009

14. m                Anja Klinar                        4 x 200 m prosto                Rim 2009

15. m                Sara Isakovič                200 m prosto                        Šanghaj 2011

15. m                Robert Žbogar                4 x 100 m prosto                Šanghaj 2011

16. m                Alenka Kejžar                200 m mešano                Rim 1994

16. m                Marko Milenkovič                400 m mešano                Fukuoka 2001

16. m                Anja Klinar                        200 m mešano                Melbourne 2007

16. m                Monika Močnik                1500 m prosto                Melbourne 2007

 

Svetovna prvenstva v 50-m bazenih

(nastopi na prejšnjih SP / med 24)

14. Svetovno prvenstvo – Šanghaj 2011:

12. m Klinar Anja   400 m mešano

15. m Isakovič Sara   200 m prosto

15. m Slovenija (M) 4 x 100 m prosto

21. m Žbogar Robert   200 m delfin

22. m Klinar Anja   200 m delfin

24. m Cesar Maja 1500 m prosto

Op.: štafeta 4 x 100 m prosto (m): Robert Žbogar (Mankoč Peter, Matjaž Markič, Jan Karel Petrič).

13. Svetovno prvenstvo – Rim 2009:

13. m Isakovič Sara   200 m prosto

14. m Klinar Anja   400 m mešano

14. m Slovenija (Ž) 4 x 200 m prosto

18. m Slovenija (M) 4 x 100 m mešano

Op.: štafeta 4 x 200 m prosto (Ž): Isakovič Sara in Klinar Anja (Petrič Nika Karlina in Sovinek Nina). Štafeta 4 x 100 m mešano (M): Žbogar Robert (Dugonjič Damir, Mankoč Peter in Godec Jernej.

12. Svetovno prvenstvo – Melbourne 2007:

  7. m Isakovič Sara   200 m delfin

11. m Turk Luka   800 m prosto

12. m Turk Luka 1500 m prosto

12. m Isakovič Sara   100 m delfin

13. m Klinar Anja   400 m mešano

16. m Klinar Anja   200 m mešano

16. m Močnik Monika 1500 m prosto

20. m Turk Luka   400 m prosto

24. m Močnik Monika   800 m prosto

11. Svetovno prvenstvo – Montreal 2005:

  5. m Isakovič Sara   200 m prosto

11. m Klinar Anja   200 m mešano

11. m Klinar Anja   400 m mešano

14. m Slovenija (Ž) 4 x 200 m prosto

17. m Turk Luka 1500 m prosto

20. m Isakovič Sara   100 m prosto

Op.: štafeta 4 x 200 m prosto (Ž): Isakovič Sara, Klinar Anja in Ovsenik Jasna (ter Čarman Anja).

10. Svetovno prvenstvo – Barcelona 2003:

11. m Kejžar Alenka   200 m hrbtno

12. m Kejžar Alenka   200 m mešano

17. m Milenkovič Marko   400 m mešano

9. Svetovno prvenstvo – Fukuoka 2001:

9. m Slapšak Urša     50 m delfin

16. m Milenkovič Marko   400 m mešano

19. m Kejžar Alenka   200 m mešano

19. m Kejžar Alenka   200 m hrbtno

20. m Milenkovič Marko   200 m mešano

8. Svetovno prvenstvo – Perth 1998:

19. m Kejžar Alenka   200 m mešano

19. m Bučar Jure 1500 m prosto

20. m Milenkovič Marko   400 m mešano

7. Svetovno prvenstvo – Rim 1994:

16. m Kejžar Alenka   200 m mešano

18. m Kejžar Alenka   200 m prsno